TESLİMAT BİLGİLERİ

Yönetim panelinde siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3-5 iş günü(Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Kargo şirketi 1-3 gün içerisinde teslimat adresinize siparişinizi ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerin,z,n eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından kanaatmedikal.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir.

Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kanaatmedikal.com bir online alışveriş sitesidir.

Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır ve ender de olsa tüketicilerin aynı ürünü aynı anda alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilir. Bu durumda, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4(Dört) en fazla 30(Otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.